Auto Recykling - Stacja Demontażu Pojazdów

Od lat nasza działalność skupia się na skupie i złomowaniu aut - pozwalającą nam na obrót autami używanymi na terenie miasta Lesko oraz całej Polski. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do Klienta, wyceniamy oraz transportujemy pojazdy. Płacimy najlepiej a odbiorcami zakupionych przez nas aut są handlarze samochodami oraz Klienci z całej Polski.

Skup wielu rodzaju samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, vanów oraz busów także aut :

 • Po wypdaku
 • Uszkodzone
 • Niesprawne
 • Zaniedbane
 • Spalone
 • Rozite
 • Skup aut na części
 • Używanych, po wypadku, aut na złom

Auta, samochody: osobowe , dostawcze , terenowe , vany , kabrio , sportowe, busy, zabytkowe i inne.

Nasi pracownicy to zespół profesjonalistów, zawsze gotowych służyć pomocą i fachową radą - sprawdź NAS.

Nasi doświadczeni mechanicy - rzeczoznawcy zawsze zaproponują Państwu możliwie najwyższą cenę za auto.

 

Do sprzedaży będą Państwu potrzebne:

 • dowód rejestracyjny,
 • karta pojazdu,
 • polisa OC (jeśli auto ją posiada),
 • poprzednia umowa kupna - sprzedaży, jeśli auto nie zostało przerejestrowane.

Auto skup złomowanie

Pełen zakres oferowanych usług pozwala na kompleksowy serwis i obsługę Klientów indywidualnych oraz firm.

Działamy na terenie MIASTA Lesko

Interesuje Cię wycena pojazdu ? Niezwłocznie nasi pracownicy przeprowadzą proces odkupu lub recykling Twojego pojazdu !

Zapłacimy lepiej niż auto złom w Twoim mieście !

Perspektywa sprzedaży auta stawia nas przed dylematem, szukać kupca na własną rękę lub skorzystać z wyspecjalizowanej firmy zajmującej się odkupem auta ? Ile można zarobić na sprzedaży pojazdu w auto skupie ?

Ceny są niższe niż ceny rynkowe, związane jest to z prowadzeniem działalnośći, natowmiast zyskujemy nasz czas na poszukiwanie kupca. Firma auto handel odkupi każde auto osobowe i dostawcze bez względu na stan auta.

Szukając kupca na własną rękę tracimy dużo czasu, odbieramy telefony informacyjne oraz przyjmujemy wielu oglądających. Nie wiemy zatem z kim mamy do czynienia podczas zwierania umowy kupna-sprzedaży. Dzięki firmia auto handel jednoski rozliczeniowe naliczane są na podstawie wystawianej fakturze zakupu lub legalnemu zaświadczeniu o złomowaniu pojazdu - w przypadku aut starych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji, nasi mili, sympatyczni oraz doświadczeni pracownicy umówią się z Tobą w wyznaczonym miejscu i czasie.

Dlaczego My ? ... Duże doświadczenie, najlepsze ceny !

AUTO SKUP ŚLĄSK BIELSKO

Auto Skup to rozwiązanie na szybką gotówkę, nie możesz sprzedać auta lub niechcesz sprzedawać w serwisach ogłoszeniowych ? Prosimy o szybki kontakt .

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Recykling auta to popularny sposób na pozbycie się starego samochodu, dlatego uzyskanie najlepszej ceny jest tak ważne dla klienta, gdy przychodzi do wyceny pojazdu.

 

POMOC DROGOWA 24

Dysponujemy pomocą drogową 24 dlatego dojazd do Klienta po samochód niesprawny lub powypadkowy nie sprawia dla nas problemu. Auta odbieramy bezpłatnie.

Wycenimy, dojedziemy, zapłacimy oraz odbierzemy Twoje auto . Bezpłatny transport aut niesprawnych i powypadku - sprawdź nasze ceny .

Szybki Kontakt :

W celu skupu auta lub jego złomowania zadzwoń do konsultanta d/s kontaktu z Klientem pod podany numer telefonu lub odwiedż link poniżej i dowedz się więcej ...

 

ZŁOM

AUTO

SKUPRECYKLING

CENY

ODBIÓR SKUP SAMOCHODÓW